free website stats program

روش های ارسال کالا

رویه ارسال سفارش ارزانکده1396

 

نحوه دریافت محصولات و مدت زمان تحویل محصول خریداری شده به مشتری یکی از دغدغه های اساسی خرید های اینترنتی می باشد ،چرا که همه ما علاقه داریم تا در مدت زمان کمتری محصولی که خریداری کرده ایم به دستمان رسیده و ذوق باز کردن بسته بندی را داریم.

 

برای همین منظور نیز فروشگاه اینترنتی ارزانکده 1396 در تلاش است در سریع ترین زمان ممکن محصول خریداری شده توسط شما مشتریان عزیز را پردازش و ارسال نماید

برای همین روش های چندگانه ای را برای ارسال محصولات در نظر گرفته است که با توجه به خواست شما عزیزان اقدام به ارسال محصولات از طریق پست ، تیپاکس و ارسال سریع پیک موتوری و خودرویی برای ساکنان عزیز استان تهران در نظر گرفته است

 

 

ارسال سفارش با پیک

 عزیزانی که در استان تهران اقدام به خرید ازفروشگاه ارزانکده1396می کنند، می توانند در سریع ترین زمان ممکن توسط پیک موتوری و خودرویی محصول خود را در درب منزل دریافت نموده و به همین منظور دیگر نیاز نیست که برای خرید اقلام ضروری خود مسافت زیادی را طی نمایید. می توانید با ثبت سفارش خود در فروشگاه ما ، محصول مورد نظر خود را در درب منزل تحویل گرفته و به راحتی از آن استفاده نمایید.

 

سرویس دهندگان ارسال کالا

هر کدام از سرویس دهندگانی که در ادامه بیان می کنیم، متناسب با وزن ، جنس، نوع کالا ، مسافت و … هزینه ارسال را مشخص میکنند.

اتو پیک : ارسال سفارشات با خودروهای سواری ، تپسی در ادامه تلاش برای خدمت‌رسانی در شرایط ویژه شیوع بیماری کوید- ۱۹ ، سرویس جدید خود را برای ارسال انواع بسته و کالا با نام  «اتوپیک» راه‌اندازی کرد

الو پیک : ارسال سریع و درون شهری تهران توسط موتوری شرکت alopeyk میباشد.

اسنپ باکس : مانند الوپیک، برای ارسال های سریع و درون شهر تهران توسط موتوری شرکت اسنپ میباشد.

از میان سرویس دهندگان بالا، الوپیک و اسنپ باکس محبوبیت بیشتری دارند؛ اما یکی از بزرگترین معایب این روش ارسال، متغیر بودن هزینه ارسال می باشد.

برای پیگیری مرسوله های ارسالی توسط پیک موتوری و خودرویی ، می توانید از گزینه هایی که برای ارتباط با فروشگاه در نظر گرفته شده است هماهنگ شوید و پیگیر مرسوله خود از آن راه ها باشید.

 

ارسال سفارشات از طریق پست

 معمول ترین روش ارسال محصولات در تمام نقاط کشور ، از طریق پست می باشد که می توان محصولات را برای نقاط مختلف ارسال کرد. اداره پست به دو صورت پست سفارشی و پست پیشتاز اقدام به ارسال مرسولات می نماید. ما نیز در فروشگاه ارزانکده1396 برای اینکه محصولات با در مدت زمان کمتری در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد این دو روش را برای ارسال محصولات از طریق اداره پست در نظر گرفته ایم.
معمولا بیشتر افراد ترجیح می دهند از پست پیشتاز برای دریافت محصولات خریداری شده استفاده نمایند. چرا که سریع تر به دست مشتری رسیده و می توانید بسته خود را در 2 یا 5 روز کاری دریافت نمایید. حداقل وزن قابل قبول برای ارسال در این روش 25 کیلو می باشد که هزینه پستی نیز به عهده مشتریان عزیز می باشد.
برای پیگیری ارسال محصولات از طریق پست نیز می توانید کد رهگیری که توسط فروشگاه ارزانکده1396 فرستاده می شود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و از محل دقیق محصول خود اطمینان حاصل نمایید.

 

ارسال محصولات از طریق تیپاکس

تیپاکس نیز از جمله شرکت های نقل انتقالات مرسوله ها می باشد که با استفاده از آن می توانید محصولات خود را در مدت زمان کمتری دریافت کرده و دیگر نگران آسیب دیدگی محصولات خود در حین حمل و نقل نباشید. برای ارسال محصولاتی که از حساسیت بالایی برخودار هستند و ممکن است در طول حمل و نقل آسیب ببیند، از این روش ارسال استفاده می شود که البته کمی پرهزینه تر از پست می باشد. هزینه ارسال مرسولات در این روش نیز به عهده خود مشتری بوده و می توانید برای پیگیری سفارشات خود از طریق سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس اقدام نمایید.

 

 

ارسال محصولات توسط اتوبوس

برخی از کالاها را نمیتوان از طریق پست ارسال کرد و یا مشتری ، درخواست ارسال کالا از طریق باربری اتوبوس را دارد

در این روش، کالا به باربری اتوبوس داده میشود. مدت زمانی که طول میکشد تا کالا به دست مشتری برسد، بستگی به فاصله مبدا تا مقصد مورد نظر دارد.

 

ارسال محصولات توسط باربری

 این روش برای بسته ها با وزن زیاد مقرون به صرفه تر است. بیشتر این باربری ها حوالی میدان شوش و خیابان شوش تهران قرار دارند. و شما باید برای ارسال بار به آنجا مراجعه کنید. باربری های معروف شوش عبارتند از : اصفهان بار ، آهن بار ، باربری قدس ، باربری شهاب ، باربری تهران ، باربری شاهین ، باربری صبا ، باربری جهانبار ، باربری حبیبی ، باربری طوفان بار ، باربری پيام شمس ، باربری جاويد ترابر ، باربری زاهدان بار ، باربري پيشتاز بندر ،  باربری جهانگیر  حامدبار ، باربری جاوید ، باربری وطن .  عموما سفارشات مشتریان که درخواست ارسال بار با باربری دارند با باربری جهانگیر ارسال میشود البته اگر درخواست ارسال به سایر باربری ها (باربری جهانگیر ، باربری وطن ، باربری پیام شمش) را هم داسته باشید قابل ارسال میباشد. 

 

تمامی روش هایی که ما در فروشگاه ارزانکده 1396 برای ارسال محصولات در نظر گرفته ایم برای راحتی شما عزیزان و اینکه در مدت زمان کمتری و محصولات خود را به صورت سالم دریافت نمایید صورت می گیرد. برای همین نیز شما در هنگام پرداخت می توانید نحوه ارسال محصولات خریداری شده را انتخاب نموده ارزانکده1396  با توجه به انتخاب شما، محصولات را ارسال نماید. می توانید برای اینکه از شرایط بازگشت کالا اطالاعات کسب نمایید ، بخش خدمات پس از فروش را مطالعه نمایید.

 

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.